News
Lidmaatschap
Team :

Voorzitter :                                                   Onder Voorzitter :
Firmin Werbrouck :                                          Pierre Gerard :
  Firmin@the-flying-falcons.be                           Pierre@the-flying-falcons.be
Schatbewaarder :                                          Secretaris NL :
Katleen Van Laethem :                                    Evie de Doncker :
  katleen@the-flying-falcons.be                          evie@the-flying-falcons.be

Secretaris FR :                                               Commisaris :
Patsy Gerardy :                                               Alexis Rignon :
  patchou2010@the-flying-falcons.be                 alexis@the-flying-falcons.be                                                                         
Verantwoordelijke  Out-Door :                        Arthur Hastir :
Michael Desmet :                                               arthur@the-flying-falcons.be
  michael@the-flying-falcons.be


Fotografie »
Josine Son
  josine@the-flying-falcons.be
Webmaster »
Cédric Verhulst
  admin@the-flying-falcons.be

 
The Flying Falcons
Dag & Nacht roofvogels
Copyright © 2014  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: Admin@theflyingfalcons.be
WYSIWYG Web Builder